top of page
(Agile Selling) Dokuz Adımlı On Dokuz Aşamada Çevik Satış
(Agile Selling) Dokuz Adımlı On Dokuz Aşamada Çevik Satış

02 Ara Çar

|

Online Eğitim

(Agile Selling) Dokuz Adımlı On Dokuz Aşamada Çevik Satış

Kişi Başı Katılım Ücret, 399 TL+KDV / Detaylı İçerik Sayfanın Altındadır

Saat ve Yer

02 Ara 2020 09:30 – 13:30

Online Eğitim

Etkinlik Hakkında

Eğitmen: Necdet Uygurer 

(Agile Selling) Dokuz Adımlı On Dokuz Aşamada Çevik Satış 

“Çevik olmak” başkadır. Bir mecburiyet değildir fakat zor durumlarda çevik olmak, olabilmek “yaşamsaldır”. İçinde bulunduğumuz normalleşmeye çalışma, çabalama döneminde çeviklik bir seçenek değil, bir mecburiyettir.

Ancak, satışın çevik olmadığı şirketlerde vardır hep olacaktır. Satışın çevik olamadığı, belki de olmaması gereken şirketler “kurumsal” veya “kurumsallaştıklarını” düşünenlerdir. (Kurumsal kolay batmaz, kurumsallaşıyoruz diyen “kesin” batacaktır) Bu arada, satışın çevik olmaması veya “hantal” olması, şirketin de hantal olduğu anlamına gelmeyebilir. Şirket “çevik” hareketler yapabilir, çevik olmayanlar şirkette veya yerlerinde kalamazlar. Çevik adam (veya madam veya matmazel) başkadır, bambaşkadır. Hantallıktan nefret eder.

Çalışmamız, çevik iş sahibi, çevik tepe yönetici ve “ruhu” çevik satış yöneticileri için tasarlanmıştır ancak, satış kariyerinin çevikliğine bağlı olduğunu düşünen tüm satış profesyonellerine açıktır. Online çalışmamız kısa bir girişten sonra YÜKSEK HIZDA yapılacaktır. Bir belge verme durumu olmadığı için, katılımcılarımızı seri şekilde not almaya davet ettiğimiz bir çalışmadır.

İçerik

- 1

- Satış için ÇEVİK Hazırlık

- Çevik hazırlık için yapılacak ilk 9 iş

- 2

- Satış için ÇEVİK Müşteri Bulma Yaklaşım ve Yöntemleri

- Çeviklik gerektiren temel 9 yöntem

- (Çevik olmazsanız zaten zor müşteri bulursunuz)

- 3

- Müşteri ile İlk Karşılaşmada ÇEVİKLİK (VARSINIZ YA DA YOKSUNUZ)

- Çeviklik namına dikkat edilecek/yapılacak 9 iş

- 4

- Müşteriye Soru Sormada ÇEVİKLİK

- Satış için 9 tip soru

- 5

- Nefes Müşteri Psikolojik Profilini Çözmek için NANO ÇEVİKLİK

- Gerçek psikolojiyi anlamak için “hayat boyu” aklınızda kalacak 9 konu

- 6

- ÇEVİK Müşteri iletişimi sözel

- Sözelin 9 kuralı, sözel olmayanın 9 kuralı, sayısalın 9 kuralı, davranış dilinin 9 kuralı, “küfürün” 9 kuralı

- 7

- ÇEVİK Satış Sunumu

En önemli 9 kural

- 8

- Müşteri İtirazlarını/Engellerini ÖNGÖRMEDE ÇEVİKLİK

- En sık karşılaşılan 9 ve  9 aşma yöntemi

- 9

- ÇEVİK İkna Yöntemleri

- Çok çevik 9 yöntem

- 10

- ÇOK ÇOK ÇEVİK Pazarlama Taktikleri

- Türk iseniz kendinize özgü 9 olmalı. Yoksa Türk değlsiniz

- 11

- ÇEVİK Müzakere, Müzakere ÇEVİK olmalı mı?

- 12

- ÇEVİK Satış Sonuçlandırma (kapatma, gapatma değil!)

- Burada 9 çok bile!

- 13

- ÇEVİK OLMAZSA zaten “YOĞUN BAKIMLIK” olur, ÇEVİK TAHSİLAT

- Çevik tahsilatın 9 kanunu

- 14

- Teknik Satışta ÇEVİKLİK, ne demek, neden burada, nasıl yani?

- Teknik satışın (gavurun CTS i) 9 yaşamsal faydası

- 15

- ÇEVİK Müşteri İlişkileri

- Var olmamız için ÇOK, ÇOK, ÇOK önemli 9 kural

- 16

- 9 Adımda ÇEVİK Profesyonel Satış Davranış Biçimi;

- Nedir, neden önemli, nasıl olur, nasıl olmaz

- 17

- Satışın Sırrı ve Sırrın Sırrı, “İ”

- 9 ve 9 un katları

- 18

- Satışta Sürekli Kişisel Gelişimin İlk 9 Kuralı

- 19

- Satış Kariyerinde Esenlik ve Sağlık

- 9 Kural

Wisdom Akademi' nin özel bir müşteri hizmeti olarak, dileyen katılımcılarımız, eğitimi izleyen birkaç hafta içinde, şirketlerine özgü çevik satış konularını Eğitmenimiz Necdet UYGURER ile ücretsiz ve zaman sınırı olmadan görüşme ve danışma hizmeti alabileceklerdir. Normal şartlar altında isteyen katılımcılarımız ile bireysel ve yüz yüze verilen bu hizmet içinde bulunduğumuz özel sağlık koşullarında telefon ve internet ortamlarında yapılacaktır.

Eğitmenimiz;

- Eğitmenimiz staj yılları hariç,  45 (kırk beş) yıldan bu yana satış/satın alma/pazarlama/yönetim konuları içinde bulunmaktadır. İlk satış deneyimini 1972 yılında satış stajyeri olarak ABD de yaşamış, 1980 lerde holding pazarlama müdür yardımcılığı yapmış ve 1987 yılından bu yana yönetim danışmanı olarak yönetim, satış, pazarlama ve satın alma etkinlikleri içinde bulunmuştur.

- Halen yönetim danışmanlığı, pazarlama danışmanlığı, satış danışmanlığı, satın alma danışmanlığı, satın alma ve satış eğitmenliği, satış koçluğu, yönetici koçluğu, satış yöneticilerine koçluk hizmetlerine devam etmektedir ve “aktif” olarak sahada satış sorumlulukları taşımaktadır. 32 Yıldan beri serbest çalışmaktadır.

- Eğitmenimiz ayrıca, EIPM,  European Institute of Purchasing Management ( Avrupa Satın Alma Yönetimi Enstitüsü ) akredite eğitmen ve danışmanıdır ve EIPM adına Türkiyede ve yurt dışında “ satın alma için mali analiz “, “ tedarikçi ilişkileri yönetimi “, “tedarik zinciri yönetimi “, “ satın alma için ileri düzey müzakere “, “satın alma da kategori yönetimi” gibi farklı seminerler vermektedir.

- Koçlukla ilgili ilk eğitimlerini 1994 te ABD de Cleveland, Ohio da almış olup halen koç olarak Certified  Premium Advanced Master Trainer Coach ve NLP alanında Certified  Premium Advanced Master Trainer diplomalarına sahip bulunmaktadır. Koçlukta “ ilk” olan pek çok eğitim yapmış olup, halen koçluk hizmeti verdiği Türk ve yabancı yöneticiler 45 -50 üstü yaş grubunda, performans koçluğu yaptığı profesyoneller ise 30 - 45 yaş aralığında bulunmaktadırlar.

- Deneyimi içinde İngiliz ve Amerikan satış şirketlerinde bulunmuş, İskandinav, Hint ve Japon, Alman ve Türki Ülkeler satış şirketleri ile yakından çalışmıştır.

- Bu güne kadar doğrudan satış sorumluluğu taşıdığı ürün/hizmet yelpazesi içinde ; döviz, emtia borsaları ürünleri, finans ürünleri ve türevleri, ithal sınai elektronik ürünler, taahhüt hizmetleri, sınai yazılım paketleri, ithal mobilya, ev eşyası ve dekoratif ürünler, danışmanlık hizmetleri, teknik mühendislik ürünleri, teknik mühendislik hizmetleri, cam ev eşyası, cam yapı malzemeleri, perakende mağaza hizmetleri, finansal yatırım ürünleri, ağır iş makineleri yedek parça ve bakım hizmetleri, eğitim hizmetleri, reklam hizmetleri, kurumsal kimlik tasarım ürün ve hizmetleri, internet bazlı görsel duyuru sistemleri, elektronik güvenlik araç ve sistemleri, sanat eserleri göze çarpanlar arasında bulunmaktadırlar

-

- Sadece 2015 -2020 arasında uygulamalı satış danışmanlık hizmeti verdiği şirket sayısı 57 kadardır.

• Online eğitimimiz Zoom üzerinden canlı yayın olarak gerçekleşmektedir.

• Katılım için web sayfası üzerinden ön kayıt olması gerekmektedir.

• Kayıt kesinleştirme için ödemeleri, Kredi Kartı veya Banka Havalesi ile gerçekleştirebilirsiniz.

• Eğitim tarihinden 3 iş günü öncesine kadar kayıt iptal edilebilir, hak yıl boyu saklı tutulmaktadır.

• Wisdom Akademi, gerektiğinde eğitim mekanını veya eğitmeni değiştirme, programı iptal etme veya erteleme hakkını saklı tutmaktadır.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page