top of page

Funda ETAN

Pencere üzerinde Bitkiler

Funda Etan; mühendis (İSG uzmanı), insan kaynakları profesyoneli, eğitmen/profesyonel koç İstanbul Teknik Üniversitesi, Çevre Mühendisliği bölümünden ve Anadolu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi bölümlerinden mezun oldu. 


İstanbul Master Plan Consortium’da Dünya Bankası’nın projesinde çalışma hayatına başlayan Etan, Sistem Planlama, Sistem Yapı ve Anadolu Flygt (İsveç) firmalarında devam etti. 


Profesyonel koçluk eğitimi sonrasında eğitmenlik ve koçluk çalışmalarına başladı. Farklı dönemlerde, farklı partnerlerle hayata geçirilen sosyal sorumluluk projelerinde proje koordinatörü, ekip lideri, eğitmen ve gönüllü koç olarak görev aldı. 


Bu sosyal sorumluluk projelerinde farklı sebeplerle iş hayatına ara veren ve tekrar çalışmak isteyen kadınlara, iş arama süreçlerini desteklemek amacı ile kariyer koçluğu hizmeti verdi. Üniversite öğrencileri ve proje yöneticisi mentor adayları ile geleceklerini planlamalarına yönelik kariyer koçluğu çalışmaları yaptı, eğitim ve seminerler verdi. İş arayan eğitimli engelli adayların özgüvenlerini kazanmaları amacı ile gönüllü koçluk çalışması yaptı, kişisel gelişim eğitimleri verdi. 


Engelli çalışanlara, kadınlara ve üniversite öğrencilere yönelik hayata geçirilen projelerde, halen aktif olarak görev almaktadır. 


Mühendislik altyapısı ile farklı başlıklarda kurumlara yönelik butik eğitim programları tasarlayan Etan; firmalarda analitik yaklaşımlı kişisel gelişim ve kurumsal eğitimler verirken, eş zamanlı olarak “Engelliler İçin İş Sağlığı ve Güvenliği” alanında proje danışmanlığı ve eğitmenlik de yapmaktadır.

© Copyright
bottom of page